Website Tasarımı

WEB TASARIM

 

 

 

Web tasarım, bir sayfada bulunması gereken içeriklerin, grafiklerin, görsellerin,

metinlerin ve fontların belirli ve düzenli bir çalışma ile oluşturulmasına denir. İşletmenizin dijital alanda görünürlüğünü artıran, ürün ve hizmetleri hakkında bilgi vermeyi sağlayan tasarım çalışmasıdır. Erna Teknoloji olarak, hizmet verdiğimiz bu alanda sektördeki tüm yenilikleri takip ederek müşterilerimiz için en kaliteli tasarımları ortaya çıkarıyoruz.

Öncelikle tasarıma başlarken, site oluşumunda gerekli olan tüm ihtiyaçları analiz ediyoruz. Bir kurumsal kimlik çalışması yaparak firmanıza özel olacak sembolleri bir araya getiriyoruz.

 

Bir internet sitesinin tasarımında birçok faktör yer almaktadır. Yazı tipinden renk seçimine kadar birçok etken tasarımın kalitesini belirlemede etkilidir. İşletmenize, görsel açıdan zengin görünüm kazandırmak için sitenizin her detayını ince bir şekilde düşünerek tasarlıyoruz.

 

 

 

PROFESYONEL WEB TASARIM

 

 

 

İstanbul web tasarım firmaları arasında Erna Teknoloji olarak uzun süredir faaliyet göstererek, dijital medya alanında birçok işletmeye yepyeni tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin istek ve beklentilerine en doğru şekilde cevap vererek kullanıcı dostu site tasarımı yapıyoruz. Sitenizin sayfa hızını büyük oranda arttırarak, erişilebilirliği daha kolay hale getiriyoruz. Seo uyumlu çalışmalarımızla, arama motorlarında sizi ilk sıralara çıkaracak adımları atıyoruz. Kendi içerisinde çok geniş alana sahip olan web tasarım için tüm aşamaları özveriyle gerçekleştiriyoruz.

 

İşletmenizin amacına uygun oluşturulan iyi site tasarımı ile müşteri trafiğinizi artırmanız mümkündür. Bir site geliştirirken kullanıcıların iyi şekilde faydalanabileceği yüksek kapasiteye sahip tasarım yapmak önemlidir. Tasarımda kaliteyi belirleyen pek çok unsur olmakla beraber özgün ve farklı tasarımlar oluşturmaya çok özen gösteriyoruz. Siteniz için kullanım kolaylığı sunup, hedef kitlenize hitap edecek şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman kadromuzla gerçekleştirdiğimiz yüksek teknolojiye sahip tasarımlara ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • svg
    05527259702
Servis
X